IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

stanbul Emniyet Müdürlüğü Koşusunu  KIZIL TÜY kazandıstanbul Emniyet Müdürlüğü Koşusunu KIZIL TÜY kazandı
Tarih : 11.04.2019 07:16  - Benzer Haberleri Göster
10 Nisan 1845 yılında kurulan Türk Polis Teşkilatı geçen 174 yılda yapılan düzenlemelerle sürekli gelişmiş ve genişlemiştir. Toplumdaki bireylerin temel hak ve özgürlüklerinin korunmasına, toplumun düzen, barış, huzur ve güvenlik içerisinde yaşamını sürdürmesine imkân sağlayan bir ortamın oluşturulmasına ve korunmasına katkı sağlamayı kendine misyon edinen Polis Teşkilatımız adına her yıl 10 Nisan, Polis Günü olarak kutlanmaktadır. Bu çerçevede 10 Nisan Çarşamba günü Veliefendi Hipodromu, saat 19.00’da İstanbul Emniyet Müdürlüğü Koşusu’na ve İstanbul Emniyetine bağlı birimlerin sergilediği gösterilere sahne oldu.
3 yaşlı 7 safkan İngiliz tayının katıldığı (KV-7) mücadeleyi Hasan Selçuk Ekinci’nin sahibi ve yetiştiricisi olduğu KIZIL TÜY (Utopia - Şeker Ayşe /Barnato) jokeyi Ayhan Kurşun’la kazanmayı başardı. Aydın Küçükaksoytarafından antrene edilen kır erkek safkan son startında Mevlana Koşusu’nu (A3) dördüncülükle tamamlamıştı. Bugün elde ettiği sonuçla da sekizinci startında beşinci galibiyetine ulaşmış oldu.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim