IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

Ridaniye Koşusu’nu ORÇUN kazandıRidaniye Koşusu’nu ORÇUN kazandı
Tarih : 29.12.2014 03:00  - Benzer Haberleri Göster

27 Aralık Cumartesi günü Adana Yeşiloba Hipodromu Arap atları için kış yarış sezonunun önemli koşularından olan Ridaniye Koşusu’na (Açık - G3 / DHÖ) ev sahipliği yaptı. Koşuyu 2012 yılında olduğu gibi bu yıl da Necati Demirkol’unORÇUN (Altaha - Mebruke.87 / Havuçerol) isimli safkanı, jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazandı. 8 yaşındaki al erkek safkan, bu galibiyetle birlikte başarılarına bir yenisini daha ekleyerek kariyerinin 91. startında üst üste 3., toplamda ise 18. birinciliğine uzandı.

 

 

Kum pistte 1500 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuda 4 ve yukarı yaşlı 10 Arap atı start aldı. Birincilik ikramiyesi 84.800 TL olan koşunun ikincisiENDEREFE (Tamerinoğlu-Seyyare.55/Taşkent) olurken, DERHADIR (Şövalye-Nenehatun/Bodrum) ve FENERLİCAN (Yalaz-Latifegül/Noktabatur) tabelanın son iki sırasını paylaşan isimler oldular.

 

Kazanan ORÇUN için koşunun bitiriş derecesi 1.43.52 olurken, farklar 3.5 Boy-Baş-1.5 Boy şeklinde oluştu.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim