IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

GALATA KULESİ KOŞUSU GALİBİ DUTYFREEGALATA KULESİ KOŞUSU GALİBİ DUTYFREE
Tarih : 18.03.2014 08:27  - Benzer Haberleri Göster
Galata Kulesi Koşusu’nu üst üste 3. kez DUTYFREEkazandı
 
İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda 17 Mart Pazartesi günü gerçekleştirilenGalata Kulesi Koşusu’ndan 3'üncü kez üst üste galip ayrılan, Ebru Gündeş Sarraf’ın sahibi olduğu DUTYFREE (d.a. Luxor – Freezone / WOLF) isimli safkan oldu. Jokeyi Selim Kaya ile start alan safkan kum (sentetik) pistteki 1500 metre mesafeli koşuyu 1.30.24’lük bitiriş derecesiyle tamamlayan safkan, 2012 yılından itibaren koşulmaya başlanan koşuyu geçtiğimiz yıl da kazanmıştı. Bugüne kadar katıldığı 37 koşusunu da İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştiren 6 yaşındaki safkan, sergilediği performansıyla başarılarına bir yenisini daha ekleyerek 10. birinciliğine ulaştı.
 
4 ve daha yukarı yaşlı safkan İngiliz atlarına mahsus olan koşuda (Açık – A3) ikinciliği ASTORYA (Sri Pekan – Melita / TAGULA) elde ederken, FLY BY ME(Karabeyhan – Lady Fi / AMONG MEN) koşunun üçüncüsü ve EL CONQUERADOR (Okawango – Adhaaba / DAYJUR) isimli safkan da dördüncüsü oldu. Birincilik ikramiyesi 106.000 TL olan koşunun farkları boyun – 4 boy – boyun şeklinde tamamlandı.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim