IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

Fatih Sultan Mehmet Koşusu
da zafere COPPERFIELD uzandıFatih Sultan Mehmet Koşusu da zafere COPPERFIELD uzandı
Tarih : 15.08.2017 06:23  - Benzer Haberleri Göster
Osmanlı İmparatorluğu’nda önemli bir yeri olan ve 1453 yılında İstanbul’u alarak bir çağı kapatıp yeni bir çağı açan yedinci Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet adına düzenlenen koşu, 13 Ağustos Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda gerçekleşti.
Geçmiş koşu performansları son derece başarılı, birbirinden değerli safkanların kıyasıya bir mücadele verdiği 2017 yılı Fatih Sultan Mehmet Koşusu (Açık-G1), İstanbul yarış programının 9. mücadelesi olarak saat 17.30'da düzenlendi. Sezonun bu önemli randevusunu; Duygu Fatura'nın sahibi olduğu, S. Selman Taşbek tarafından yetiştirilen 3 yaşındaki al erkek safkan COPPERFIELD (Three Valleys - Shall We Dance / Unaccounted For) jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde kazanmayı başardı.

Son 6 koşusu'ndan 5., toplamda ise 18. koşusu'ndan 11. birinciliğini çıkarmayı başaran klas safkan COPPERFIELD son olarak, 19 Temmuz tarihinde yine İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda katıldığı Kocatepe Koşusu'nu (G3) kazanmayı başarmıştı.

 

3+ yaşlı başarılı safkan İngiliz atlarının birincilik mücadelesi verdiği koşu, çim pistte 1600 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 450.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşuda 11 at start aldı. Koşunun virajı dönülür dönülmez liderliği devralan ve mücadelenin sonuna kadar temposunu düşürmeden birinciliğe uzanan COPPERFIELD ardında ikinciliği, Özcan Yıldırım idaresindeki YILDIRIMBEY (Sabırlı - Dicoş / Sun Music) elde ederken, Hışman Çizik ile bu önemli mücadelede boy gösteren HIDDEN JEWELS(Bosporus - Yalçındağ Star / Yavuz Star) üçüncü, son atakları ile ORADINARIO (Unaccounted For - Karatutkum / Bin Ajwaad) isimli safkan ise, Akın Sözen idaresinde tabelayı tamamlayan isim oldu.

 

Kazanan COPPERFIELD için koşunun bitiriş derecesi 1.34.52 olurken, farklar 1,5 Boy - Boyun - Burun şeklinde sonuçlandı. 


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim