IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

MİSAK-I MİLLİ KOŞUSUNDA ZAFER TÜMÖZ BEY İN OLDUMİSAK-I MİLLİ KOŞUSUNDA ZAFER TÜMÖZ BEY İN OLDU
Tarih : 21.02.2014 04:55  - Benzer Haberleri Göster
Misak-ı Milli Koşusu’nda zafer TÜMÖZ BEY’in oldu
 
Adana’da kış sezonunun önemli mücadelelerinden biri olan Misak-ı Milli Koşusu (Açık – G3/DHÖ) bu yıl 16 Şubat Pazar akşamı Adana Yeşiloba Hipodromu’nda gerçekleştirildi. Koşuyu Hasan Basri Tümöz’ün TÜMÖZ BEY (Çıkmaz – Doğa / Özüşan) isimli safkanı, jokeyi Fuat Çakar idaresinde beyaz bayrak ayna yaparak kazandı.
Kum pistte 1500 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuya 5 ve yukarı yaşlı 6 Arap atı katıldı. Birincilik ikramiyesi 92.500 TL olan koşuda ikinciliğiORÇUN (Altaha-Mebruke.87/Havuçerol) elde ederken, SEZAR (Gobakbey-Gürşin/Kanatlı.3) üçüncü, YALNIZEFE (Tamerinoğlu-Mercanhanım / Bamka.3) ise dördüncü oldu.
Kazanan TÜMÖZ BEY için koşunun bitiriş derecesi 1.42.83 olurken, koşuda farklar 2 Boy-1 ½ Boy-1/2 Boy şeklinde oluştu.
Bugün kariyerinde 54. kez piste çıkan TÜMÖZ BEY, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek 19. birinciliğini elde etti. 9 yaşındaki doru erkek safkan, son olarak 26 Ocak günü Adana Yeşiloba’da katıldığı kum pistte 1400 metre mesafeli Yüreğir Belediye Başkanlığı Koşusu’nu (KV-8/DHÖW) bugünkü jokeyi Fuat Çakar idaresinde kazanma başarısı göstermişti.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim