IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

GÜMBÜRGÜMBÜR ,GÜMBÜRGÜMBÜR KAZANMAYA DEVAM EDİYORGÜMBÜRGÜMBÜR ,GÜMBÜRGÜMBÜR KAZANMAYA DEVAM EDİYOR
Tarih : 11.03.2014 02:41  - Benzer Haberleri Göster
 
M. Turhan Oğan Koşusu'nu  GÜMBÜRGÜMBÜR kazandı
7 Mart Cuma günü İzmir Şirinyer Hipodromu'nda düzenlenen M. Turhan Oğan Koşusu'nu (KV 8 / S / DHÖW) Mehmet Altunbaş'ın GÜMBÜR GÜMBÜR (Kaizbert - Kalamış Esintisi / Kalamış) isimli safkanı, jokeyiHalis Karataş ile 1900 metre kum pistte 2.14.94'lük derece yaparak kazandı.
Dört yaşlı 4 safkan Arap atının katıldığı koşuda, BÜREBEY (Ağakataca-Algül/Tırpan) ikinci, HALİSBEY (Caş-Machalia/Tallin) üçüncü, ATACAN KAN (Atacan-Gözümnuru/Druid) da dördüncü oldu. Birincilik ikramiyesi 65.000 TL olan koşunun farkları Boyun - Uzak - Uzak şeklinde gerçekleşti.
 
Üst üste dördüncü yarışını kazanan GÜMBÜRGÜMBÜR, 16. startında birincilik sayısını 13'e çıkartmış oldu. Safkan son olarak 25 Şubat Salı günü Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda 1400 metre kum pistte düzenlenen Sapanca Koşusu'nu (KV 7 / DHÖW) kazanmıştı.
 
Koşuyu kazanan atın sahibi adına Fuat Sönmez'e kupayı merhum M. Turhan Oğan'ın oğlu Sadun Oğan verdi.
 
Kupa törenine İzmir Hipodrom Müdürü Orhan Karabıyık ile kazanan atın antrönörü Gözde Gökmen  de katıldı.
                       M. TURHAN OĞAN  
Türkiye Jokey Kulübü Yönetim Kurulları’nda uzun yıllar hizmet verip, Muhasip Üyelik görevlerini de yapmış olan merhum M.Turhan Oğan'ı, anısına düzenlenen koşu vesilesiyle bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim