IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

YİNE ENDEREFEYİNE ENDEREFE
Tarih : 01.05.2014 02:35  - Benzer Haberleri Göster

Finike Koşusu’nu ENDEREFE kazandı

27 Nisan Pazar günü Adana Yeşiloba Hipodromu’nda gerçekleştirilen Finike Koşusu’nu (Açık - A3 / DHÖ) Baran D. Cemiloğlu’nun ENDEREFE (Tamerinoğlu – Seyyare 55 / Taşkent) isimli safkanı, jokeyi Özcan Yıldırımile kazandı.

 Çim pistte 2000 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuya 4 ve yukarı yaşlı 7 safkan Arap atı katıldı. Birincilik ikramiyesi 106.000 TL olan koşuda ikinciliği LODOS RÜZGARI (Efem-Aldırma Gönül/Sa'd 23) elde ederken,SEZAR (Gobakbey-Gürşin/Kanatlı 3) üçüncü, YAMANER (Sülo-All Most/Wiking) de dördüncü oldu.

 Kazanan ENDEREFE için koşunun bitiriş derecesi 2.15.42 olurken, koşuda farklar 1 Boy-1,5 Boy-Uzak şeklinde oluştu.

 Başarılı geçen 2013 yılının ardından, 2014 yılında da performansını korumayı başaran Tamerinoğlu temsilcisi ENDEREFE, üst üste 3., toplamda ise 12. birinciliğine Finike Koşusu (A3) kazanarak ulaştı. ENDEREFE ayrıca bugünkü jokeyi Özcan Yıldırım ile de 7. kez birincilik sevinci yaşamış oldu.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim