IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

YAŞINA RAĞMEN HERZAMAN TÜMÖZ BEYYAŞINA RAĞMEN HERZAMAN TÜMÖZ BEY
Tarih : 28.01.2014 09:11  - Benzer Haberleri Göster
Yüreğir Belediye Başkanlığı Koşusu’nu
TÜMÖZ BEY kazandı

 
26 Ocak Pazar akşamı Adana Yeşiloba Hipodromu’nda gerçekleştirilen Yüreğir Belediye Başkanlığı Koşusu’nu (KV-8/DHÖW) Hasan Basri Tümöz’ün TÜMÖZ BEY (Çıkmaz – Doğa / Özüşan) isimli safkanı, jokeyi Fuat Çakar ile kazanmayı başardı.
Kum pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuya 5 ve yukarı yaşlı 9 Arap atı katıldı. Birincilik ikramiyesi 57.000 TL olan koşuda ikinciliği SEZAR (Gobakbey-Gürşin/Kanatlı.3) elde ederken, ORÇUN (Altaha-Mebruke.87/Havuçerol) üçüncü, BALBEY (Berkoş-Şahide.55/Volga.2) de dördüncü oldu. Kazanan TÜMÖZ BEY için koşunun bitiriş derecesi 1.36.93 olurken, koşuda farklar 3,5 Boy - 3,5 Boy - 1 Boy şeklinde oluştu.
Bugün kariyerinde 52. kez piste çıkan TÜMÖZ BEY, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek üst üste 4., toplamda ise 18. birinciliğini elde etti. 9 yaşındaki doru erkek safkan, son olarak 11 Aralık 2013 tarihinde Adana Yeşiloba’da katıldığı kum pistte 1500 metre mesafeli Ridaniye Koşusu’nu (Açık – G3) bugünkü jokeyi Fuat Çakar idaresinde kazanma başarısı göstermişti.
 
Koşuyu kazanan atın sahibi Hasan Basri Tümöz'e kupayı Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Bozkurt verdi. Şeref tribününde gerçekleştirilen törene Adana Hipodrom Müdürü Teyfik Süha Mutlu ile davetliler katıldı.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim